سریال کره ای  بکشِش kill it 

سریال کره ای  بکشِش kill it

چندوقت پیشا یه سریال معرفی کرده بودم با عنوان " خیلی وقته منتظرت بودم "   سریال کره ای مشتاق دیدار 

این سریال هم تقریبا شبیه اون بود ، ولی به شکل متفاوتی .

سریال در مورد پسری به اسم " کیم سو هیون " که توسط یه مرد خارجی ، قاتل بزرگ شده . روش های قتل ، اینکه چجوری بجنگه و خلاصه یه قاتل به تمام معنای درست حسابی .
به تازگی توی کره مستقر شده و از طرف یه مشتری پروژه ای دریافت کرده که همه ی هدف ها به هم مربوط هستن . مشتری بهش گفته در ازای کشتن هر مشتری بهت یه عکس میدم که می تونی توسطش گذشته ات و اینکه کی بودی رو بفهمی . عکس نشون دهنده ی خودش و یه دختر که رو ویلچر نشسته و یه زنه و خونه ای که معلومه ، خونه ی معمولی نیست .

دو هیون جو پلیسه که از یه خانواده ی خیلی ثروتمند و کله گنده اس . اون قبلا تو روسیه باله کار میکرده یه مدتم تو مسابقات دارت ؟! همچین چیزی برنده شده بوده و الان اومده پلیس شده .
دو هیون جو دختر واقعی اون خانواده نی ، ولی مادرش مث دختر واقعیش باهاش رفتار میکنه و محبت و دلسوزی و اینا داره . اون برای اینکه خانواده دوباره اونو به یتیم خونه برنگردونن تمام سعی خودشو کرده .
دو هیون جو اتفاقی به ساختمونی که کیم سوهیون هست اسباب کشی میکنه و دیدار هاشون کم کم باعث میشه هیون جو به این نتیجه برسه که سوهیون دوست دوران بچگیش که تو یتیم خونه با هم بودنه .

یتیم خونه ی مذکور ، دایرکننده ش بابای هیون جو بوده ، باباش با چندتا پروفسور و کله گنده ی دیگه پروژه ای راه انداخته بوده و با لقاح مصنوعی بچه تولید میکنن ، بچه هایی که از خون کله گنده های ممکلت هستن و برای این به دنیا می یان که وقتی وقتش رسید اعضای بدنشونو به به وجود اوردنده هاشون بدن . و تو این مدت توی سلول های کثیف زندگی میکنن و از دنیای بیرون هیچی نمی دونن .
سوهیون و دوهیون جو هم یکی از همین بچها بودن .

بقیه شم تعریف نمیکنم تا اسپویل نشه .
سریال هرچی جلوتر میره جذابتر و هیجان انگیز تر میشه . موضوع ناراحت کننده ای داشت . و اخرشم غم انگیز بود . ولی عوضش برعکس سریالای دیگه و سریالای جدید که همش دم از قانونو عدالت مسخره می زنن و اخرشم ادمای اشغال فقط می افتن زندان و یا با پول ازاد میشن ، اینجا همگی کشته میشن و دل مخاطب خنک میشه . همچین ادمایی فقط باید کشته شن . وجودشون برای دنیا سمه . نباید باشن .
فک میکنم کلا هرچقد تو علم پیشرفت حاصل میشه به جای اینکه در جهت خوبی و مثبت و زیباتر شدن جهان باشه ، ادمای منفی و عوضی و اشغال که هر چیزی رو دست مایه ی پول و قدرت میکنن از این پیشرفت بیشتر نفع می برن ، تا ادمای بدبخت و کسایی که نیاز به این پیشرفت علم مخصوصا تو بعد پزشکی ؛دارن .
لقاح مصنوعی به نظرم درسته که باعث میشه کسایی که تو حسرت بچه هستن بچه دار بشن ولی این یجورایی دست بردن تو مشیت الهی نیست ؟!
وقتی داشتم سریالو می دیدم یه لحظه از ذهنم گذشت تو ایرانم همچین چیزی بعید نی باشه و بعید نی اقا این همه سال زنده و سالمه شاید به خاطر همین موضوع باشه ؟!‍♀️
سریال قشنگی بود و اخرشم خیلی پسندیدم . بازی بازیگراام خیلی خوب بود . تو این بی سریالی خییلی چسبید .

‌ بیشه زاری غرق در شکوفه در یک نگاه   

بررسی کتاب تلخ و شیرین  سریال کره ای بازگشت    اهنگ کره ای شستشوی قلب کیوهیون سوپرجونیور   نه ! به حس بیهودگی   سریال کره ای سلبریتی   تاریخ مشروطه ی ایران    سریال چینی خون جوانی    معرفی اهنگ the rose back to me  سریال کره ای از گور برخاسته  سریال کره ای گل شیطان     گالری گردی     سریال ژاپنی چشم های قرمز    سریال برادران معجزه     یادگیری زبان جدید مث شروع یه رابطه عاشقانه س .     سریال ژاپنی هویت     سریال ژاپنی عدالت   در انتظار شمشیر ارامون    معرفی کلمه کره ای " 적성에 맞는 일 "     فیلم ژاپنی someone     سریال ژاپنی معشوق  سریال ژاپنی سکوت     سریال من سرنوشت تو هستم I'm Your Destiny    سریال ژاپنی اخرین کات یا برش نهایی  سریال ژاپنی و کره ای ها     رویابافی در روز روشن    حالت غرقگی   سریال کره ای معشوق    نوشته های پراکنده  سریال کره ای این رابطه مقاومت ناپذیره    شمشیر ارامون    سریال باد و ابر و باران    تفاوت سلیقه .  پیروزی حق بر علیه باطل ینی چی ؟  عکس و گردش   من قضاوت میکنم  سریال کره ای نقاش باد ها   سریال کره ای اتفاقی بهم برخوردیم   فیلم سینمایی مصلحت   سریال کره ای بی خانمان    سریال ایرانی برف بی صدا می بارد   فیلم سینمایی موقعیت مهدی   سریال ژاپنی روزها  سریال کره ای ایدل مقدس  فیلم سینمایی غریب سریال کره ای رویارویی یا دوست پسر سریال کره ای وکیل طلاق سریال کره ای توطئه در دربار سریال ژاپنی کاش صد ها بار بهت گفته بودم سریال کره ای رودخانه ای که ماه در ان طلوع کرد سریال کره ای زنی که هنوزم دلش میخاد ازدواج کنه ÷سریال های کره ای که تا امروز دیدم سریال کره ای هتلدار و سریال کره ای کشور من و سریال کره ای تونل  سریال کره ای افتخار  سریال انتخاب همسر برای امپراطور  سریال کره ای تناسخ در خانواده ی ثروتمند سریال ژاپنی اولین عشق سریال کره ای یک خانوم اوه دیگر سریال کره ای شوالیه سیاه  قسمت 7 و 8 سریال کره ای این رابطه مقاومت ناپذیره  معرفی کتاب معرفی یوتیوب یسونگ و گالری گردی من در تهران   معرفی کتاب دریای حاصلخیزی معرفی کتاب ژاپنی تاوان  سریال کیمیاگر روح فصل دو  سریال کره ای کیمیاگر روح فصل دو  سریال کره ای می تونم کمک تون کنم ؟  سریال کره ای تاریخ اسیدال یا ارتدال  سریال کره ای کیمیاگر روح فصل یک  اهنگ کره ای HANDSUP  از گروه قدیمی BAP سریال کره ای ممنوعیت ازدواج معرفی کتاب وزن رازها   معرفی کتاب کشتن شوالیه سریال کره ای کیمیاگر روح سریال کره ای قاشق طلایی  سریال کره ای سونات زمستان سریال کره ای سونات زمستان معرفی سریال سریال کره ای یوندر  سریال کره ای اوه مای ونوس  سریال کره ای پاییز در قلب من   سریال کره ای عشقم اهل ستاره هاس سریال کره ای فراتر از شیطان شروعی دوباره   سریال کره ای مشتاق دیدار سریال کره ای این رابطه مقاومت ناپذیره قسمت های جدید  تابستان خود را چگونه گذراندید ؟سریال کره ای متحرک سریال کره ای در پس لمس تو اسودگی سایت دانلود سریال کره ای اوپاهای مونستااکس مثلث عشقی مقاله درمورد بازی 200 لی مینکی در سریال کره ای لمس پشت تو مقایسه گوگل و بینگ  اهنگ eclipse از گروه رز  سریال کره ای گابلین  معرفی اوپا 아이엠  سریال کره ای این رابطه مقاومت ناپذیره قسمت 11و 12ایده  نظر پایانی درباره ی سریال کره ای لمس پشت تو  ترند های مسخره سریال کره ای نگهبان خدای بزرگ و تنها  سریال کره ای گابلین خدای تنها و درخشان  عکس از سریال کره ای گابلین  سریال کره ای گوبلین خدای تنها و درخشان   چگونه افکار بیهوده را کنار بگذاریم ؟ معرفی جمله از کتاب تلخ و شیرین   بازبینی سریال سونات زمستانی رنگین کمان  فیلم ژاپنی ازدواج شاد من نظر پایانی درباره ی سریال این رابطه مقاومت ناپذیره سریال کره ای بدترین شیطان  تقصیر کیه ؟!  سریال ایرانی جدال با سرنوشت  از ترند های مسخره حالم بهم میخوره و گوشمم صدا میده   پیشرفت تکنولوژی  سریال کره ای بدترین شیطان قسمت 8 و 9   فیلم ژاپنی عشق را ببین و بشنو  سریال ژاپنی ازدواج دروغین ما  سریال کره ای دونا  سوکورو تازاکی بی رنگ   اعتماد به نفس  فرهنگ کره جنوبی پایان سریال بدترین شرور بالاخره شمشیر ارامون  سریال کره ای سرگذشت ارتدال شمشیر ارامون دیالوگ از سریال شمشیر ارامون  سریال کره ای خواننده ی دورافتاده یا سریال کره ای خواننده ی جزیره ی خالی از سکنه  سریال کره ای در حال پخش  سریال کره ای دوستان  سریال کره ای طلوع ماه در روز  برنامه تلویزیونی برادری و تاس  داستان هزار و یک روز   خواننده ی جزیره ی دورافتاده   سریال کره ای دلال ازدواج  قسمت 5 و 6 سریال کره ای خواننده ی جزیره ی خالی از سکنه  معرفی N VIXX اِن ویکس   وبلاگ خونی   قسمت 7و 8 سریال کره ای خواننده ی جزیره ی متروکه  سریال کره ای سونبه اون رژ رو نزن  سریال کره ای اهریمن من  خواننده ی دور افتاده قسمت 9 و 10 معرفی کتاب بلندی های بادگیر سریال کره ای رای کشنده سریال کره ای خواننده ی جزیره ی دورافتاده قسمت اخر  این روزا چ خبر  

سریال کره ای ازدواج بانو پارک

سریال کره ای دروغه همه

سریال کره ای دلال ازدواج

فیلم ژاپنی اگر گربه ها از جهان ناپدید بشن

سریال کره ای مرد من الهه ی عشق

سریال کره ای بکشِش kill it

سریال کره ای خواننده ی جزیره ی خالی از سکنه قسمت اخر

سریال ,ژاپنی ,کتاب ,هیون ,رابطه ,مقاومت ,رابطه مقاومت ,یتیم خونه ,پایانی درباره ,خدای تنها ,شمشیر ارامون  سریال ,رابطه مقاومت ناپذیره
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ