지은닥 : 아쩌씨 지금 내 머리카락 쳤어요 ?

아 . 그러니까 가슴에 검이 꽃히지 , 사람이 이런 게 꽃히는 데는 다 이유가 있다니까요 .

? 도깨비 : 너 어떻게 사람 아픈 데를 콕콕 찔러? 사이코패스야?

지은닥 : 아쩌씨는 뭐 ! 처음부터 안  그랬는 줄 알아요 ? 너 도깨비 신부 아니다 소문에 살지 말고 현실에 살아라

자기는 뭐 , 콕콕 안찌르고 되게 푹신푹신했는 줄 아나 봐.

도깨비 : 너 위해서 얘기한 거잖아 ! 너 위해서 !

지은닥 : 나 위할 거면 , 남친이나 내놔요 ! 알바 , 이모네, 남친 !

무슨 수호신이 이래 ? 안 이뤄젔잖아요 남친 !

도깨비 : 여기 있잖아 네 남친

지은닥 :여기 어디요 ? 여기 어디 ?

도깨비 : 여기 !!! 네 앞의 나 !!!

سریال کره ای گابلین 쓸쓸하고 찬란한 도깨비

جی اون تاک : اجوشی الان موهامو کشیدی ؟ آ برا همینه که یه شمشیر تو سینت فرو رفته .حتما دلیلی داشته که اینجوری شدی .

گابلین : چطور میتونی رو نقطه ضعف مردم دست بذاری و نمک بپاشی رو زخمشون ؟ سایکوپسی ؟ 

جی اون تاک : خودت چی ، فکر کردی خودت از اول رفتارت درست بوده ؟ " تو عروس گابلین نیستی ، تو شایعه ها زندگی نکن ، تو واقعیت زندگی کن " خودت حتما فک کردی که خیلی ادم نجیب و مهربونی بودی .

گابلین : به خاطر خودت اون حرفارو زدم . به خاطر خودت .

جی اون تاک :اگه به خاطر منه یه دوست پسری چیزی بهم بده .کار نیمه وقت ، خانواده خالم و دوست پسر .چجور نگهبانی هستی ؟ براورده ش نکردی دوست پسر رو .

گابلین : دوست پسرت همینجاست ! 

جی اون تاک : اینجا کجا کجا .؟!

گابلین : همینجا جلو روت ، من ! 

مطالب پیشنهادی " ژاپنی " 

فیلم ژاپنی عشق را ببین و بشنو  سریال ژاپنی ازدواج دروغین ما    سریال ژاپنی چشم های قرمز    سریال ژاپنی هویت     سریال ژاپنی عدالت     فیلم ژاپنی someone     سریال ژاپنی معشوق  سریال ژاپنی سکوت    سریال من سرنوشت تو هستم I'm Your Destiny    سریال ژاپنی اخرین کات یا برش نهایی سریال ژاپنی روزها  سریال ژاپنی کاش صد ها بار بهت گفته بودم سریال ژاپنی اولین عشق   فیلم ژاپنی ازدواج شاد من فیلم ژاپنی اگه گربه ها از جهان ناپدید بشن فیلم ژاپنی هیولا monster 

سریال کره ای ازدواج بانو پارک

سریال کره ای دروغه همه

سریال کره ای دلال ازدواج

فیلم ژاپنی اگر گربه ها از جهان ناپدید بشن

سریال کره ای مرد من الهه ی عشق

سریال کره ای بکشِش kill it

سریال کره ای خواننده ی جزیره ی خالی از سکنه قسمت اخر

ژاپنی ,گابلین ,خودت ,دوست ,  سریال , سریال , سریال ژاپنی ,  سریال ژاپنی ,ژاپنی ازدواج , فیلم ژاپنی ,خاطر خودت
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ