های 오랜만입니다، خیلی وقته نبودم ؟!
دارم سریال کره ای دروغه همه رو می بینم . اونم برای دومین بار ، دوس دارم درک کنم چرا " سانگ هون " برای برملا کردن حقیقت خانواده و چندتا کله گنده ی دیگه همچین کاری رو کرده و ایا راه حل دیگه ای نبوده ؟
خیلی پوچ و احمقانه بود اخر سریال .
شما فک کنین ، تو یتیم خونه این ، یهو یه زوج خییییییییییییلی پولدار که تو یه نظر عاشق شما میشن شمارو به فرزندی قبول میکنن ، همه ی وسایل رفاه اسایش ارامش همه چی حتی برای اینکه شما با محیط جدید اخت بگیرین قبول میکنن دوست توی یتیم خونه تون رو بیارن همبازی و یجورایی خدمتکار مانند باشه براتون . واقعا چه کمبودی دارین؟ دیوونه این؟
بعد شما بزرگ میشین بدون اینکه نگران این باشین که مجبورتون کنن برین تو کمپانی خانوادگی رییس شین ، میرین المان میخورین میخابین عکاسی میکنین . یه زن زندگی هم بهتون میدن که از خانواده ی نماینده مجلسه . بعد یهو شما متوجه راز هلناک خانوادگی میشین . چیکار میکنین ؟همه ی گذشته و اینده سعادتمند رو رها میکنین و می چسبین به عدالت و فک کردن به اعمال خود ؟ اگه اره شما یک احمقین برین بمیرین .
"سانگ هون " همچین ادمیه . یک دیوانه ی به تمام معنا . واقعا دلم میخاد بدونم تو کله نویسنده ی این سریال چی بوده .
و لی مینکی  در نقش پلیس .
داستان از جایی شروع میشه که نماینده مجلس " پدرزن سانگ هون " تو جاده تصادف میکنه و میمیره . کشتنش . همون شب سانگ هون و پدرزن باهم بحث میکردن سر یه موضوعی . چه موضوعی ؟
موضوعی که مدتهاس دارن روش تحقیق میکنن و بدون اینکه کسی بدونه تو اتاق هتل روش کار کردن .
موضوع چیه ؟کنجکاو نشدین ؟ خیلی بی ذوقین پس .
پدرزن سانگ هون نماینده مجلس برای یک شهریه . اون اونجا کارخونه زده به مردم کمک کرده و خیلی محبوبه . از اون بابای سانگ هون داره حمایت میکنه . ولی مدتیه که کارخونه رو تعطیل میخان اونجا یه نیروگاه انرژی تجدید پذیر بزنن . چرا اصرار دارن اونجا کارخونه بزنن ؟ و میخان مدیر پروژه رو سانگ هون کنن . مخالفت هایی وجود داره . در اخر نماینده مجلس کشته میشه .
داماد " سانگ هون" نمیره مجلس ختم .خیلی ضایعس خب .همه میگردن دنبال سانگ هون .ولی خبری ازش نی .
سانگ هون رو یدن . هفت مرحوم دست بریده شده ی سانگ هون رو میفرستن جایی که برای مرحوم هفت گرفتن . 난리가 났어요 ㄴ

سریال کره ای ازدواج بانو پارک

سریال کره ای دروغه همه

سریال کره ای دلال ازدواج

فیلم ژاپنی اگر گربه ها از جهان ناپدید بشن

سریال کره ای مرد من الهه ی عشق

سریال کره ای بکشِش kill it

سریال کره ای خواننده ی جزیره ی خالی از سکنه قسمت اخر

سانگ ,سریال ,خیلی ,مجلس ,جزیره ,نماینده ,نماینده مجلس ,پدرزن سانگ ,اونجا کارخونه ,بدون اینکه ,قبول میکنن
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ