سریالو دیدم تموم کردم . شاید اگه میذاشتم چندروز بعد کلا نمی دیدم . چون اون سری خواننده ی دور افتاده قسمت 9 و 10  خیلی حرصمو در اورده بود . وای من نمیدونستم 12 قسمته . فک کن اب پر کردن توش با این قضیه بابای انگلشون .
ینی خبیثتر از این یارو تو کی دراما ندیده بودم . خیلی بود . این نشون میده ادم از حسد و خباثت چه کارا که ازش بر میاد . اخرم پسراش عن حسابش نکردن و به عنوان بی خانواده دفن شد .
ینی اگه بابای فعلیشون که ارایشگر بود و کمکشون کرده بود رو می کشتن ایمیل رو زده بودم به تی وی ان و ریده بودم تو هیکل اون نویسنده ی خدانشناس عوضی .
یه جاهایی برام قشنگ بود و یه جاهایی روعصاب . رو عصاب اونجاها که قضیه بابای اشغالشونو طول دادن و و اینکه نذاشتن دختره به اِن برسه و به اون پسره خود درگیر عن چهره ی نکبت خودشاخ پندار که انگار قله فتح کرده بود من اول پیداش کردم گوه خوری اضافی انگار دختره اشغالی وسیله ای چیزیه هرکی پیدا کنه مال اون باشه خاک تو سر بیا همش مال تو . دوتا شیربرنج خوب بهم می یاین .

ینی پسره تا اخر معلوم نبود چش بود البته خب به باباش کشیده بود دیگه خوددرگیر و ذهلم گتمیش بود . تا اخر تو قیافه بود ینی حتی وقتی قضیه ها حل شد این به اون دختره هم رسید بازم تو قیافه بود بابا اینکه گفتن اوپاها تو قیافه باشن جذابن تورو نمیگن تو عنم نیستی چه برسه به اوپا . خجالت بکش که کنار فوق کاریزما و فوق جذابی مث اِن وایسادی و داری غدغد میکنی . هرچی فششه تو دنیا بهش دادم اصلا دوربین می رفت روش فش میدادم اولین باره از یه بازیگر انقد ذهلم میره .
ولی صحنه ی دادستانی رفتنشون رو خیلی خوشم اومد کلی استرس داشتم اون صحنه وقتی اون اشغال داشت یجوری حرف میزد که اِن رو مجرم نشون بده اشغال عوضی ، بعد دادستانه بهش نگاه کرد و تاسف خورد و گفت معلوم نی کی بابای واقعیه واقعا خیلی خوشم اومد از دادستانه . و کار موک ها که براشون چتر خرید اورد واقعا خیلی نیاز داشتن همشون که کسی دیگه ای غیر از خانواده بیاد پیششون . خیلی قشنگ بود کارش . موک ها اصلا باید با اِن می رفت ایش . بی لیاقت . 
یکی دیگه از سریالای اب و روعصاب اِن رو دیدم و از این بابت که ریت خوبی داشت خوشالم . البته اینم بگم در برابر اون سریال مسخره ای پارک اون بین این خیلی سطحش بالاتر بود نمیدونم چرا انقد ریتش کم بود و نترد . به نظر مردم کره ام مث ایرانیا کسخلن هرچی ادابازی و کسخل بازی باشه رو دوس دارن .

خواننده ی دور افتاده قسمت 9 و 10

در اخر تشکر میکنم از خاننده ی با صبر و حوصله که متن من رو میخونه و بهم میگه اروم باشم. ببین من واقعا در ارومترین حالت ممکن دارم می نویسم کلا مدلم اینجوریه .
ولی از حق نمیگذرم پارک اون بین وقتی رفت خاننده شد چقد خوشگل شده بود از شیربرنجی در اومده بود . بس که شیته همیشه باید ارایش درست حسابی داشته باشه . سایه هاش خیلی قشنگ بود . کلا خیلی قشنگ ارایش میکنن . هی خدا . صداشم خیلی خوب بود اصلا بهش نمیاد همچین صدایی داشته باشه . فردا کمپانیش براش یه البوم می زنه .

خواننده ی دور افتاده قسمت 9 و 10

سریال کره ای ازدواج بانو پارک

سریال کره ای دروغه همه

سریال کره ای دلال ازدواج

فیلم ژاپنی اگر گربه ها از جهان ناپدید بشن

سریال کره ای مرد من الهه ی عشق

سریال کره ای بکشِش kill it

سریال کره ای خواننده ی جزیره ی خالی از سکنه قسمت اخر

خیلی ,سریال ,خواننده ,قشنگ ,باشه ,بابای ,خیلی قشنگ ,داشته باشه ,واقعا خیلی ,خوشم اومد ,قضیه بابای
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ