حوصلم سر رفت . سه قسمت سریال کره ای ترانه عاشقانه ی خیال انگیز دیدم خوشم نیومد زیاد . ولی احتملا ببینیم چی میشه . شخصیت منفی پسره بهتره . شخصیت مثبتش شیربرنجه . دختره هم خوشگله . یه خورده درس خوندم . باید پاشم برم حموم ولی کی حال داره . مث گاو می خابم . نه کار دارم نه پول . دندونمم درد گرفته . از دندون پزشکی رفتن بیزارم . همین اردیبهشتی دندون پزشکی بودم چهارتا پر کردم 3و 500 . هیچی پول ندارم . معلومم نی پر کردنیه یا عصب کشیه . عصب باشه که یه قرون پول ندارم . اگه پول داشتم ترجیح میدادم بکشم ایمپلنت کنم ولی حتی پول پر کردنشم ندارم . نمیدونم چیکار کنم در سریعترین زمان پولدار بشم . صب تا شب دعا میکنم پولدار شم . ولی خبری نی . حتی خبری از بارونو باد و رعد و برق که حق طبیعی ما در این جهانه هم نداریم چ برسه به پول که امر شخصیه . 

انقد زشت شدم که حد نداره . موهام کثیفه  . مدام فین فین میکنم . سرفه گاهی . گشنمه . و زندگی اسفناکه . وز وز گوش . گشنگی همیشگی مث افریقایی ها . دندون درد . سرما خوردگی و چندوقت دیگه ی .بی پولی بی کاری . اوکازیون .فک نمیکنم سرکارم برم پول دار شم . فقط خسته میشم همین . والا همینایی که سر کار میرن هم از بی پولی می نالن . چه وضعشه .  

صفحه ی جدیدی که ساختم هیچ فالوری نمیگیره . نمیدونم چرا . پستام که ایرادی نداره چرا نمیگیره . اینستا چقد مسخره شده . فقط پیجای کس شر دیده میشن .پیجای تو کانسپت پیج منم همشون شبیه همن . عکس گل و بیابون و پنجره با فونت نستعلیق . مسخره . به یه دختره که فالورش زیاد بود گفتم چجوری فالور گرفتی برگشت گفت پیجت پستات تکراری کاش بهش فش میدادم ندادم تو دلم مونده خاستم بگم سلیطه پیج خودتم که تکراریه پستاش زمینه سفید و نوشته ش چرا شر میگی اخه . بگو شانسیه یا بگو خریدم چه میدونم بهم پول دادیم همو حمایت کردیم از این چیزا ینی چی تکراری ده تا پیج دقیقا هست که همشون پستاشون زمینه سفیده با نوشته ینی یخورده خلاقیت ندارن . یا عکس گل و استکان و فرش و تاریکیه نوشته نستعلیق . ریلیز هم نذاشته که بخاد بیاد بالا . حتی هشتگ هم نمیذاره . پست خالی همین . چجوری پس اونا خاطرخاهاشون زیاد شده ؟! واقعا عجیبه . 

این ترفندای اینستا هم همشون چرته حالمو بهم میزنه اصلا ترند شدن . ترند کردن . دیگه اصلا اینستا هم نمی فرستم کار . 

شاید بعدا پستو پاک کردم شایدم نه . ببینم چی میشه . فعلا . 

سریال کره ای ازدواج بانو پارک

سریال کره ای دروغه همه

سریال کره ای دلال ازدواج

فیلم ژاپنی اگر گربه ها از جهان ناپدید بشن

سریال کره ای مرد من الهه ی عشق

سریال کره ای بکشِش kill it

سریال کره ای خواننده ی جزیره ی خالی از سکنه قسمت اخر

همشون ,نوشته ,اینستا ,ندارم ,دندون ,همین ,دندون پزشکی
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ