سریال کره ای جاسوس ادمای مسحور شده هم دراپ شد . 

تازگی داستان ها هرروز اشغالتر و غیرمنطقی تر میشن . دختره به چه دلیلی امپراطور رو داره مقصر میدونه و اصلا خر کیه که بخاد بیاد امپراطور رو به زیر بکشه ؟! خیلی مسخره و مزخرف بود . اون از وزیر که همرو دروغگو کرده بود و خودش داشت جوش خودشو میزد تا شاهزاده رو بکشه پایین و خیانت و هرچی که لایق خودش بود رو داشت به شاهزاده می بست ، حالا که شاهزاده از ماستی در اومده و داره یخورده خودی نشون میده و زد وزیر عوضی رو کشت ، و دیگه کلا جایگاه خودش رو فهمید و میخاد خط ها رو حفظ بکنه ، حالا این عن خانوم فک میکنه کیه ، اومده میخاد انتقام چیو بگیره ؟

خب مگه شاهزاده گفت تو بیا خودت. ، جایگاهتو به خطر بنداز بیا به وزیر که داره پاپوش درست میکنه بگو من بی گناهم ، مگه خودش زبون نداره ؟! بالاخره شاهزاده س دیگه یجوری خودشو نجات میده ، تو چیکاره ای که داری درس میدی به وزیر و وکیل و باباتو شاهزاده و شاهو فک میکنه خیلی میدونه .مسخره . اصلا انقد مسخره بود میخام تا شب تایپ کنم مسخره . اصلادهنم باز مونده از بی منطقی و مسخرگی سریال . 

نگا کنین ، شاهزاده که با روبرگردوندن اون عوضی غلام وزیر تونست وزیرو بکشه پایین و بکشتش و به بقیه وزرا هم گفت مخالف بعدی بود خب بگه شمشیر اماده منم که اینجام ، تونست به حقش ینی تخت پادشاهی بشینه .

غلامه هم فقط یه خاسته داشت ، عقده ای خاک برسر یه بار از این دختره و خاهرش کتک خورده بود برا همین از شاه جدید که همین پسره بود خاست ، اونارو مجازات کنه . خب اونم کرد  . دیگه با دختره که خودشو شبیه پسرا کرده عهد دوستی و وفاداری و عشق نبسته که ، اصلا تو حتی اسمتم نگفتی بهش .چه توقعی داری فک کردی کی هستی حالا یه دست پادوک بازی کردی فک کردی شدی دوست هم پیاله ی شاه ؟ که بهش دستور بدی ؟! پتیاره . 

ذهلم رفت ازش . حیف جو جونگ سوک ، حیف حتی خوشگلی که این شین سه کیونگ داره همه جا عنه شخصیتش همه جا . حیف صحنه های قشنگ سریال . داستان اشغال . 

تمام . 

سریال کره ای جاسوس ادمای مسحور شده پادشاه مسحور شده

مطالب پیشنهادی  

سریال کره ای دلال ازدواج رو وون  سریال کره ای دروغه همه  سریال کره ای داستان ازدواج بانو پارک  پادشاه ابدی   سریال کره ای اودیسه ی کره ای سون او گوک قالب جدید  سریال کره ای بدرخش یا دیوانه شو   سریال کره ای مرد من الهه عشقه  my man is cupid  جمع بندی سریال های در حال پخش که دیدم اهنگ جدید آی اِم مونستااکس slowly تاریخ در سریال کره ای عاشقان ماه و بدرخش و دیوانه شو   سریال کره ای میراث خانوادگی 

سریال کره ای ازدواج بانو پارک

سریال کره ای دروغه همه

سریال کره ای دلال ازدواج

فیلم ژاپنی اگر گربه ها از جهان ناپدید بشن

سریال کره ای مرد من الهه ی عشق

سریال کره ای بکشِش kill it

سریال کره ای خواننده ی جزیره ی خالی از سکنه قسمت اخر

شاهزاده ,سریال ,وزیر ,مسخره ,خودش ,حالا ,دیوانه شو   سریال ,بکشه پایین
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ