سریال کره ای میراث خانوادگی 2024 The Bequeathed

شما هروقت این زنرو تو سریالی دیدین ، مطمئن باشین با یک کاراکتر عوضی پتیاره ماست و مست و ذهلم گتمیش طرف هستین . 

سریال کره ای میراث خانوادگی the bequeathed

مطمئن باشینا ، من سه تا سریال ازش دیدم تو هر سه تاش هم کاراکتر مزخرف و ماستی داشت . اینجا از همه جا عوضی تر بود . 

داستان : 

درمورد یون سو ها " همین اجوما" که میخاد استاد تمام بشه و برای این نیاز به تایید یه پروفسور دیگه س ، برای همین برای پاچه خواری و اینا به اسم اون پروفسور کتاب نوشته و حمالی هاشو میکنه ولی کاری به جایی نبرده هنوز . شوهرشم 딱 봐도 نگاه کنی می بینی که از خودش کوچکتره و داره خیانت میکنه . اون کارگاه خصوصی استخدام کرده که شوهرشو بپاد .

یه روز از پلیس بهش زنگ میزنن میگن بیا عموت مرده . میگه من که عمو نداشتم . خلاصه میره و می فهمه که ارثی وجود داره یهو رفتارش تغییر میکنه . 

ارث یه زمین بزرگه که قبرستان خانوادگی توش قرار داره ، به خاطر این زمین و قبرستان توش اون منطقه هنوز نتونسته توسعه پیدا کنه ، خلاصه زمینیه که همه بهش چشم دارن . پلیسا می فهمن عموعه کشته شده . تحقیقات و اینا . یهو سر ختم عموعه یه برادری هم پیداش میشه . که مشکوکه و یجوریه کلا . 

یون سو ها با شوهرش بحثش میشه و قضیه خیانت رو میاد ، اونو وسط جاده پیاده میکنه و همون شب شوهره کشته میشه . با گلوله . 

پلیسا به برادره شک میکنن ولی برادر قاتل نی . از طرفی فامیلیه برادره با یون سو ها متفاوته . برادره میگه که اونم تو ارث سهم داره و اصلا زمین ماله اونه . 

کارگاهی که یون سو ها استخدام کرده بود که زاغ سیاه شوهر فقید رو بزنه ، یه دوست کلاش داره که میخاد زمین یون سو ها رو از چنگش در اره و یه ساختمون زاقارت رو بندازه جاش بهش. کارگاه میاد میگه من قضیه برادرتو درست میکنم میرم مدرک پیدا میکنم که بگم اون قاتله ، میره خونه برادر رو میگرده و اینا که یهو یکی میزنه می کشتش . جنازه ش فردا پیدا میشه . پلیسا میگن زن ، سلیطه چرا اینکارارو میکنی و اینا زنه هی اصرار که برادره قاتله فلانه .زنه اصلا مشکل داشت خیلی حال بهم زن بود . 

خلاصه اون یارو کلاشه ،که میخاد زمینو مفت بچاپه به یون سو ها میگه من یه کارایی بکنم ینی بزنم داداشرو حذف کنم ؟ زنه میگه اره .میرن برادرو می ن میبرن میخان ازش زوری امضا بگیرن که از ارث بکشه کنار که موقع فرار زخمی میشه و میخان ببرنش بکشنش .از اونور قاتل میاد یون سو ها رو می ه . 

قاتل کیه ؟! 

عمه ی یون سو ها ، که فک میکنه مرده . حالا قضیه چیه ؟! عمهه و بابای یون سو ها ، باهم رابطه عاشقانه داشتن . اینجوری که اینا از بچگی خیلی بهم می چسبیدن و مواظب هم بودن . باباشون دختترو زوری شوهر میده ولی دختره فرار میکنه ، برادره زن و بچه داره ولی خاهرشو دوست داره و میخاد مواظبش باشه و اینا ، خاهر میخاد خودکشی کنه که برادره نمیذاره و باهم فرار میکنن .

خلاصه یه پسر دارن . منتها این مدت به خاطر حرف و حدیثا از هم جدا زندگی کردن و خیلی بدبختی کشیدن . برادره ینی بابای یون سو ها به خاطر عشقش کلا زن و بچه ش بدون اینکه طلاق بده ول کرده . مامانه اومده برادر کوچیکه رو کشتش ، که زمین برسه به پسرش ، از اینور دختره یهو پیداش شد فک میکرد اون به زمین چشم نداره که یهو صاحب در اومد و برای همین این کشتار راه افتادش .

میخاست یون سو ها که هم برادر زاده شه هم دختر شوهرش حساب میشه رو بکشه که یون سو ها میگه پسرت هم داره می میمیره . اونا میرن به محلی که اون یارو کلاش میخاست پسررو بکشه ، زنه خودشو پنهان میکنه ، یارو کلاشه و ادماش یون سو ها و پسررو میندازن تو کوره که بسوزن ، طفلی زنه میاد چندنفرو میکشه و خیلی صحنه غم انگیزی بود اینجاش . و میخاد هرجور شده پسرشو نجات بده . در کوره رو که با اجر کیپ کرده بود رو باز میکنه و حالا اون تو ، طفلی پسره که این همه خاهرشو دوس داشت ، دستای خاهررو با دندون باز میکنه اون فتنه خودشو میکشه بیرون از کوره ولی نمیره پسررو نجات بده . طفلک زنه داشت با پایی که تیر خورده بود دست و پا میزد پسرشو نجات بده . خیلی غم انگیز بود . بالاخره ایکبیری میره کمک و هرسه از اون محل که اتیش گرفت بوده خارج میشن . ولی مامانه چون می بینه اگه دستگیر شه همه چی لو میره و اینجوری ممکنه ابروی پسرش بره ، میره خودشو تو اتیش می ندازه . 

خلاصه دست اخر پلیسا می فهمن و سر میرسن ولی خبر مرگشون دیر می رسن . 

اخرش نشون نداد که سر پسره چی اومد و چجوری زندگی میکرد . یون سو ها فتنه هم میره به جای اینکه استاد شه ، مربی نقاشی میشه ، طفلک پسره حتی از خاهرش شکایت نکرد که باعث یده شدنش شده بود . 

قسمت اخرش غم انگیز بود ولی انقد طولش داد کل 6 قسمت رو تا به اینجا برسن اخرشو یهو تموم کردن . مسخره شد . 

من اصلا از شخصیت یون سو ها خوشم نیومد . خودخاه و عوضی و جنس خراب بود . مث ماست بود . وقتی شوهرش کشته شد به ش نبود و فقط فکر خودش بود . یجوری نشون میداد که علاقه ای به ارثی که از اون خانواده براش مونده نداره و اصلا نمیخاد حرفی از باباش و اینا بشنوه ، ولی درواقع واسه خاطر اون رسما سه نفر رو به کشتن داد . خیلی حال بهم زن بود . 

ولی در کل سریالی بود که جمع و جور و معمایی بود . ولی خب نمیتونم از لفظ قشنگ براش استفاده کنم . شاید اگه کاراکتر پردازی یون سو ها یخورده بااحساس تر حداقل کاملا شفاف منفی بود میشد گفت خوب بود . ولی عن بودنش غیرقابل تحمل بود . مخصوصا اینکه اصلا معلوم نبود چرا داره از برادرش دوری میکنه و الکی ازش می ترسید . 

‌ مطالب پیشنهادی  

سریال کره ای می تونم کمک تون کنم ؟  سریال کره ای تاریخ اسیدال یا ارتدال  سریال کره ای کیمیاگر روح فصل یک  اهنگ کره ای HANDSUP  از گروه قدیمی BAP سریال کره ای ممنوعیت ازدواج معرفی کتاب وزن رازها   معرفی کتاب کشتن شوالیه سریال کره ای کیمیاگر روح 

سریال کره ای ازدواج بانو پارک

سریال کره ای دروغه همه

سریال کره ای دلال ازدواج

فیلم ژاپنی اگر گربه ها از جهان ناپدید بشن

سریال کره ای مرد من الهه ی عشق

سریال کره ای بکشِش kill it

سریال کره ای خواننده ی جزیره ی خالی از سکنه قسمت اخر

میکنه ,میشه ,اینا ,برادره ,میره ,زمین ,یارو کلاشه ,پسرشو نجات ,استخدام کرده ,برای همین ,خانوادگی 2024
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ