سریال ژاپنی با بازی کامناشی.سان اوردم براتون ، به نام The Name of the Game Is a Kidnapping 2024 اسم بازی ادم ربایی ، در مورد یه برنامه ریز تبلیغات در یک شرکت معتبر به نام ساکوما شونسوکه اس ، اون زندگی رو یه بازی میدونه و تو هر مرحله ای میخاد حتما برنده باشه ، همچنین دوس نداره کسی کنترلش کنه و یا کم بیاره ، تو کارش هم که مستثنا از زندگی نیست همینجوری رفتار میکنه . اخیرا برای یه شرکت ماشین سازی یه تبلیغ ساخته ، ولی معاون اون کمپانی یهویی به تبلیغی که اون ساخته میگه دیدگاهش کوته بینانه س و تبلیغش از مد افتاده س و دید بلند نداره و خلاصه یجورایی شخصیت ساکوما رو هم تحقیر میکنه و میگه که این ایده خوب نیست و میخاد که کس دیگه ای براش تبلیغ بسازه ،  همین باعث میشه که ساکوما بهش بربخوره و بخاد که یجوری روی یارو رو کم کنه . از قضا خود یارو که خفن پولدارم هست ، خودش یه بازیکن تمام عیاره و دیگران رو بازی میده . ساکوما اتفاقی با دختر این معاونه در حال فرار از خونه ، اشنا میشه و اینجوری میشه که اونا باهم یه بازی ادم ربایی طراحی میکنن . غافل از اینکه کسی که داره بازی میخوره خودِ ساکوما.سانه . 

اسم بازی ادم ربایی سریال ژاپنی

سریالش 4 قسمت بیشتر نیست یخورده روندش اهسته اس برعکس سریالای دیگه ی کامناشی زیاد جذاب نبود ولی قسمت اخر یهو شوک زده میشین . بازی کامناشی واقعا خیلی بی نقصه من هر ری اکشنی ازش رو دوس دارم طرز نگاهش واقعا جذابه ، یکی از چیزایی که توش دوس دارم اینکه بیشتر ژانرای معمایی بازی میکنه و سعی میکنه هرسری شخصیت متفاوتی رو بازی کنه . و تو یه کاراکتر تکراری نبوده تا حالا . البته تا جایی که خییلی کم تونستم ازش شناخت پیدا کنم خودش مرد همچین باحالی نیست فقط به عنوان بازیگر ازش خوشم میاد . مث اوپاهای دیگه که از شخصیت خودشون تعریف کنمو اینا نیستش . چون فک میکنم یجوری خودشو میگیره انگار از اون مدلا که اگه سعی کنم بیشتر بشناسمش ممکنه از چشمم بیفته . برا همین زیاد کنکاش نمیکنم . ولی سریالای قشنگی داشته تا حالا . 

حالا دیگه باید نشست و منتظر سریال بعدی ازش باشیم . 

اسم بازی ادم ربایی سریال ژاپنی

سریال ژاپنی با بازی کامناشی کازویا

سریال ژاپنی چشم های قرمز    سریال ژاپنی هویت   سریال ژاپنی عدالت     سریال من سرنوشت تو هستم I'm Your Destiny    سریال ژاپنی اخرین کات یا برش نهایی  ☘  سریال ژاپنی سرنوشت 2024 destiny ☘ معرفی فیلم ژاپنی  ☘ ⚡ معرفی فیلم کره ای و چینی و ژاپنی  ⚡ سریال ژاپنی شوگون  ⚡سریال ژاپنی تصرف بیمارستان  و سریال کره ای خانواده استثنایی 1 ⚡

سریال کره ای ازدواج بانو پارک

سریال کره ای دروغه همه

سریال کره ای دلال ازدواج

فیلم ژاپنی اگر گربه ها از جهان ناپدید بشن

سریال کره ای مرد من الهه ی عشق

سریال کره ای بکشِش kill it

سریال کره ای خواننده ی جزیره ی خالی از سکنه قسمت اخر

بازی ,ژاپنی ,سریال ,ساکوما ,میکنه ,کامناشی ,سریال ژاپنی ,بازی کامناشی ,kidnapping 2024
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ